DYT. MUSTAFA YÖRÜK

Bu bölüm hazırlanıyor.

DYT. CANAN KÖSE

Isparta doğumlu olan Canan Köse, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Çift anadal programı kapsamında aşçılık eğitimi almış olup ikinci üniversitesinden mezun olmuştur.

Alanında istekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincinde olup amacı sağlıklı beslenmeyi akademik bilgilerine ve tecrübelerine dayanarak bireylere öğretmek ve insanlara yaşam boyu sürdürülebilir davranışlar kazandırmaktır.

Bir yıldır My Sağlıklı Yaşam Ekibinde Diyetisyen olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda MY MUTFAK diyetisyenidir.

Anne ve Çocuk Diyetisyenliği üzerine çalışmalar yürütmektedir.

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi, Muğla ve Yatağan Toplum Sağlığı Merkezi, Aile sağlığı merkezleri ve Muğla Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde gözlemci olarak staj yapmıştır.

Hastalıklarda Beslenme Sempozyumu-Karbonhidrat Sayımı (Gazi Üniversitesi), Obezite Tanı ve Tedavi Yöntemleri Sempozyumu, Malnütrisyon Tanı ve Tedavi Yöntemleri Sempozyumu, Hastalıklarda Güncel Nütrisyon Yaklaşımları Sempozyumu (Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi),Futbolcu Beslenmesi Sempozyumu, Sağlıklı Beslenme ya da Fast Food Semineri, Kalp Damar Sağlığımız ve Beslenme Konferansı Sağlık Disiplinlerinde Etik Yaklaşmlar Konferansı,  ISO 22000:2005/Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi İç Denetçi, ISO 22000:2005/Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, FSSC 22000/Gıda Güvenliği Sistem Sertifikasyonu, BRC VER-7/Gıda Güvenliği Global Standartı gibi birçok kongre, sempozyum ve kurslara katılarak sertifikalarını almıştır.

Misyonumuz

Beslenme ve Diyetetik biliminin güncel verileri ışığında, ilke ve değerlerimize bağlı kalarak bireysel ve kurumsal anlamda kilo yönetimi ve beslenme konusunda danışmanlık hizmeti vermek, sağlıklı beslenme bilincini geliştirerek, daha sağlıklı toplum oluşumuna katkı sağlamak.

Vizyonumuz

Alanında hem bilimsel hem de teknolojinin önderliğinde sürekli gelişerek, ulusal ve uluslararası platformda referans olarak kabul edilen, beslenme ve diyet danışmanlık merkezleri arasında yer almaktır.